جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43756
  تاریخ انتشار : 9 بهمن 1392 14:20
  تعداد بازدید : 525

  یوسفیان‌ملا:

  هنوز نام یک رانت خوار هم مطرح نشده است

  نماینده ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به دستور رئیس جمهور در خصوص معرفی ویژه خواران گفت: بدنه دولت قصد همکاری با رئیس جمهور در امر مبارزه با فساد را ندارد.

  هنوز نام‌ یک رانت‌خوار هم مطرح نشده است

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به جلسه دیروز این ستاد و پایان مهلت یک ماهه رئیس‌جمهور برای بررسی موارد ویژه خواری در تحریم‌ها گفت: آقای روحانی که این دستور را صادر کرده‌اند دومین مقام کشور پس از مقام معظم رهبری هستند و به طورحتم دستور به این مهمی به استناد برخی از داده‌های رسیده به ایشان بوده است.

  وی افزود: قطعاً چنین رانت‌خواری‌هایی از بحث تحریم‌ها وجود داشته است وگرنه رئیس‌جمهور نمی‌تواند بدون استنادات چنین دستوری را صادر کند.
   
  نماینده ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: ایشان با معاون اول فرصت یک هفته‌ای برای معرفی این موارد از سوی دستگاه‌های اجرایی دادند اما حتی یک مورد هم در این باره به ستاد نیامد.
   
  یوسفیان ملا تصریح کرد: اینکه دو مقام کشور دو دستور مجزا صادر کنند و هیچ پاسخی نگیرند و هیچ اتفاقی نیفتد، می‌تواند نشانه این باشد که بدنه دولت نمی‌خواهد در مبارزه با فساد با رئیس‌جمهور همکاری کند.
   
   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28678136
اکنون :
3