جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43617
  تاریخ انتشار : 8 بهمن 1392 14:14
  تعداد بازدید : 679

  ملکشاهی در گفتگو با خانه ملت مطرح کرد:

  بررسی لایحه جرم سیاسی در کمیسیون قضایی / وزیر اقتصاد مهمان کمیسیون قضایی

  رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به بررسی لایحه جرم سیاسی در کمیسیون متبوعش گفت: این لایحه پس از تصویب نهایی به صحن علنی مجلس ارجاع خواهد شد.

  بررسی لایحه جرم سیاسی در کمیسیون قضایی / وزیر اقتصاد مهمان کمیسیون قضایی

  الهیار ملکشاهی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از بررسی لایحه جرم سیاسی امروز(8 بهمن ماه) در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خبر داد و گفت: این لایحه با هدف تعریفی مشخص از جرم سیاسی در کمیسیون قضایی مجلس بررسی می‌شود.

  نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از تصویب نهایی جرم سیاسی نحوه برخورد با جرایم سیاسی مشخص می‌شود٬ افزود: در حال حاضر به علت نبود تعریف مشخصی از جرم سیاسی نمی‌توان مجرم و غیر آن را از یکدیگر مشخص کرد.

  این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر اینکه پس از تصویب جرم سیاسی نحوه برخورد با مجرمان به تفکیک جرم آنان معین می‌شود٬ تصریح کرد: با توجه به اینکه قانون عطف به ما سبق نمی شود این لایحه نیز پس از تصویب به افراد مجرمی که پس از تصویب این قانون دستگیر می شوند مربوط می‌شود.

  وی همچنین با یادآوری دستور کار دیگر کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ادامه داد: امروز وزیر اقتصاد و دارایی برای پاسخ به حسن کامران ‌دستجردی مهمان کمیسیون است.

  رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در توضیح علت حضور وزیر اقتصاد در کمیسیون متبوعش٬ گفت: طیب‌نیا برای ارایه توضیحاتی درباره چرایی بد رفتاری نیروهای زیرمجموعه خود در برخورد با ارباب رجوع به کمیسیون خواهد آمد.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28669942
اکنون :
5